Ви тут:

Полтавські рятувальники навчають громадян як діяти при надзвичайних ситуаціях

Сьогодні співробітники Полтавського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області взяли участь у апаратній нараді з керівниками закладів підпорядкованих управлінню культури виконкому Полтавської міської ради. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.


Під час наради рятувальники вручили присутнім тематичні листівки, поінформували про актуальні проблеми забезпечення безпеки життєдіяльності та надали методичну допомогу. Співробітники ДСНС роз’яснили керівникам закладів культури правила поведінки під час можливих проявів терористичних актів, диверсій та виявленні вибухонебезпечних предметів. Також, нагадали правила пожежної безпеки та навчали алгоритму дій при виникненні надзвичайних ситуацій.


«Не чіпайте будь-які підозрілі предмети, адже терористи маскують вибухівку під побутові предмети та дитячі іграшки, у разі виявлення телефонуйте за номерами 101 або 102, попередьте оточуючих про можливу небезпеку, позначте місце виявлення», – наголошували фахівці Головного управління.

Подібні профілактичні бесіди направлені на всебічне інформування громадян про можливі небезпеки та запобігання травмуванню й загибелі людей під час різних надзвичайних подій та ситуацій.

Треба відмітити, що рятувальники постійно проводять профілактично-інформаційні заходи як з дорослими, так і дітьми, відвідують з лекціями різні установи, заклади та організації.

Так, нещодавно полтавські рятувальники разом з працівники управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради та Київської районної у м. Полтаві ради провели профілактичну бесіду з працівниками філіалу інституту «Укрдіпром’ясомолпром». Співробітники Служби порятунку провели інструктаж з дій персоналу під час надзвичайних ситуацій та терористичній загрозі.

Перейти до вмісту