Ви тут:

Полтавські міліціонери відвідали поранених у зоні АТО колег, які лікуються у Дніпропетровську

Делегація на чолі з начальником управління кадрового забезпечення УМВС Сергієм Гавриком відвідала двох міліціонерів, які відновлюються після операції у Дніпропетровській Обласній клінічній лікарні імені І.І. Мечникова. У процесі спілкування представник Апарату повідомив бійцям, що за вказівкою очільника УМВС Олега Беха ініційовано процедуру оформлення пакету документів для отримання статусу учасників бойових дій. Про це повідомили в УМВс України у Полтавській області.

Більше доби, крізь танки та масовані артобстріли, зведений загін правоохоронців з Полтавщини проривався до Артемівська. У районі Дебальцевого та села Луганського Донецької області, внаслідок обстрілу української колони з протитанкового ракетного комплексу, шестеро правоохоронців дістали різні поранення і травми, один вважається безвісно зниклим.

Троє бійців наразі проходять курс медичної та соціально-психологічної реабілітації в Полтаві. У попередніх матеріалах ми повідомляли про перебіг лікування старшини міліції Миколи Фролова та прапорщика Андрія Литвина (зі спецпідрозділу міліції «Грифон»), а також інспектора штабу УМВС Полтавської області капітана міліції Євгена Горбенка.

27-го лютого делегація на чолі з начальником управління кадрового забезпечення УМВС Сергієм Гавриком відвідала іще двох міліціонерів, які відновлюються після операції у Дніпропетровській Обласній клінічній лікарні імені І.І. Мечникова: майора міліції ЮріяЖивотовського, з Великобагачанського райвідділу міліції, який отримав кульове поранення ноги та сержанта міліції Юрія Міщука, міліціонера спецроти судової міліції «Грифон» УМВС – з кульовим пораненням голови.

Виконувач обов’язків начальника сектору психологічного забезпечення обласної міліції Людмила Діброва, проаналізувавши психологічний стан правоохоронців, узагальнила:

– Вони в доброму гуморі і налаштовані на одужання. Після повернення на батьківщину, вони неодмінно отримають належну психологічну допомогу від спеціалістів нашої служби. Однак зараз для них найбільш вагоме значення має підтримка родини, керівництва і колективу.

Питання гуманітарної підтримки правоохоронців, які несуть службу в зоні АТО, перебуває на особливому контролі керівництва обласної міліції. Представник Апарату передав пораненим матеріальну допомогу, зібрану міліцейським колективом, повідомив про реалізацію процедури оформлення статусу учасників бойових дій для правоохоронців, госпіталізованих з фронтової лінії. Сергій Юрійович наголосив:

– Стан здоров’я бійців задовільний. Лікарі констатують позитивну динаміку. Ми сподіваємось на стрімке одужання і повернення до виконання основної роботи. Зі свого боку керівництво УМВС гарантує всебічну максимальну підтримку! За вказівкою виконувача обов’язків начальника міліції Полтавщини Олега Беха на даний час ініційовано підготовку документів, необхідних для отримання статусу учасників бойових дій.

Перейти до вмісту