Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

Полтавська центральна районна лікарня має власну дизельну електростанцію

 

У разі вимкнення електроенергії у Полтаві – пологове, хірургічне та реанімаційні відділення й поліклініка Полтавської центральної районної лікарні працюватимуть без збоїв. На території медичного закладу встановили свою дизельну електростанцію. Вона дозволяє забезпечити лікувальний заклад резервним джерелом живлення у випадку аварійних ситуацій. ЇЇ потужність 70 Вт.

Електростанція успішно пройшла перший запуск. У випадку аварій вона опрацьовуватиме автоматично. На дизельну електростанцію з районного бюджету виділили 150 тисяч гривень.

Побував сьогодні на запуску станції голова Полтавської обласної ради Петро Ворона.

Ця установка може давати електричне альтернативне живлення лікарні. У надзвичайних випадках — це дуже важливо. Якщо зникне струм, а особливо під час операції — всі будуть живі, а це важливо. Хотілося цей досвід започаткували й в інших районах. А люди, які приходять до лікарні,щоб мали більше комфорту й були захищені так, як в цій лікарні”, – сказав Петро Ворона.

Голова Полтавської районної ради Василь Степенко  зазначив, з районного бюджету на медицину за три роки виділили 3 млн 200 тис. грн.

“ У випадку виникнення надзвичайних ситуацій, гололід, збої в електропостачанні лікарня може кілька днів працювати на автономній станції, яка забезпечить майже всю лікарню. ”, – сказав Степенко.

Нагадаємо, минулоріч Полтавська ЦРЛ отримала нове медичне обладнання

 

Система Orphus Поделиться на fb