Ви тут:
Суспільство 

Полтава готова до проведення зовнішнього незалежного оцінювання

52990863_c3f3e409

Полтава готова до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, яке цього року на території нашого міста складуть чотири з половиною тисячі абітурієнтів.

Саме питання проведення оцінювання стало темою зустрічі міського голови Олександра Мамая з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренко.

Про це повідомили в Полтавській міській раді

Перш за все, Олександр Леонідович подякував меру за бездоганну співпрацю протягом останніх п’яти років. І висловив надію на те, що і цього року усе буде організовано належним чином, адже в самому місті ЗНО складатимуть чотири з половиною тисячі абітурієнтів, більше половини з яких приїдуть з районів.

Загалом в Полтаві складатимуть оцінювання 80% усіх абітурієнтів області. І задля належного проведення ЗНО, яке розпочнеться вже 24 квітня, будуть задіяні 11 навчальних закладів міста і близько 500 учителів, зауважив мер. Пробне ЗНО відбудеться вже цієї суботи. Незалежне зовнішнє оцінювання щороку проводиться в Полтаві на високому рівні. І 2015-й не буде винятком, пообіцяв Олександр Мамай.

Система Orphus Поделиться на fb