Ви тут:

Польські аграрії обмінялися досвідом роботи з полтавськими та харківськими

Нещодавно керівники аграрного бізнесу Полтавської та Харківської областей з навчально-ознайомлювальним візитом відвідали Польщу. Вони ознайомилися з системою роботи аграрного бізнесу країни, отримали інформацію щодо взаємодії сільгосптоваровиробників з органами державної влади та місцевого самоврядування. Про поїздку, під час прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”, розповідали генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області Ніна Кузьменко, голова ГО “Польсько-Українська аграрна асоціація” Діана Баринова, директор Полтавського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Василь Бурлака та директор Регіонального центру міжнародних проектів та програм Станіслав Ігнатьєв. 

“5 березня делегація аграріїв взяла участь у круглому столі з представниками польського агробізнесу, який проходив на базі Краківського аграрного університету. Обговорили питання щодо співпраці польських та українських аграріїв, залучення наукового потенціалу обох країн до розвитку аграрної галузі, перспективи розвитку українського аграрного сектору в контексті польського досвіду. Жвавий інтерес у керівників наших фермерських господарств викликала інформація про державну систему підтримки виробника сільгосппродукції, дотації від уряду Польщі та Європейського Союзу, про програми виділення коштів на розвиток підприємств, придбання обладнання, устаткування, машин, механізмів”, – розповіла Діана Баринова.

Також відбулася зустріч представників ГО « Польсько–українська агарна асоціація» з головою правління Люблінського гуртового ринку «Єлізовка» паном Річардом Новаком. Представники делегації українських аграріїв ознайомилися із загальною системою роботи гуртових ринків Республіки Польща, обговорили перспективи виходу дрібних українських сільхозптоваровиробників на польські ринки та відповідні вимоги щодо якості продукції/ 

“Одним з найважливіших заходів даної поїздки став круглий стіл представників «Польсько – української аграрної асоціації» з представниками підприємств та організацій Любліна, що працюють в аграрній сфері, який відбувся в приміщенні Центру обслуговування інвесторів і експортерів Департаменту економіки та інновацій Маршальського управління Люблінського воєводства. Ми обговорили питання побудови взаємодії між українською та польською сторонами, намітили плани щодо спільної діяльності”, – сказала Баринова.

Про що ще йшлося на прес-конференції детальніше дивіться у ВІДЕО.

Перейти до вмісту