Ви тут:

Платник податку має право отримувати у ДФС інформацію про стан свого електронного рахунку

Електронний рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ – це рахунок, відкритий платнику податку у Державній казначейській службі України. На такий рахунок платником перераховуються кошти з власного поточного рахунку в сумах, необхідних для збільшення розміру суми, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні чи розрахунки коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в ЄРПН, а також у сумах, недостатніх для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов’язань з цього податку. Відповідна норма визначена пунктом 2 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №569.

Пунктом 13 Порядку електронного адміністрування ПДВ передбачено, що платник податку має право безоплатно отримувати у ДФС України інформацію про стан свого електронного рахунка, а також суму податку, на яку він має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Реєстрі.

Інформацію про рух коштів на електронних рахунках платник податку може отримати, сформувавши в системі електронного адміністрування ПДВ відповідний запит. ДФС України в свою чергу надішле платнику податку відповідь на запит в електронному вигляді.

Інформаційно – комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Перейти до вмісту