Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Олег Винник вітав полтавських комунальників з професійним святом

Учора у ПД “Листопад” з нагоди професійного свята приймали найщиріші вітання працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи житлово-комунального господарства міста та з нагоди професійного свята кращі працівники підприємств отримали від міського голови Олександра Мамая почесні грамоти, подяки з врученням нагрудних знаків та грошові винагороди у сумі 500 грн. й 3 тис. грн. Найочікуванішими подарунками були сертифікати на отримання житла. Однокімнатні квартири отримали: ветеран комунального господарства, яка працює водієм тролейбуса на КП «Полтаваелектроавтотранс» понад 30 років Тетяна Маслак, оператор КП «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця», яка пропрацювала на підприємстві 25 років й наразі перебуває на заслуженому відпочинку Антоніна Неділько, ветеран праці, яка присвятила 26 років свого життя роботі на Полтавському обласному комунальному виробничому підприємстві теплового господарства «Полтаватеплоенерго» Любов Іршко, ветеран праці, ветеран житлово-комунального господарства Полтавської області, яка з 1974 року по теперішній час працює на КП «Декоративні культури» Парасковія Коваль.

Сертифікат на отримання двокімнатної квартири міський голова Олександр Мамай вручив ветерану праці, який має загальний стаж роботи 49 років, із них 25 років – працює машиністом ескаватора на КП «Полтававодоконал» Миколі Цехмістренку.

Почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради з врученням нагрудного знака мер міста нагородив керівників комунальних підприємств, які своєю наполегливою працею забезпечують щоденну стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства.

Завершенням святкового вечора став ще один подарунок для комунальників – свої пісні подарував присутнім талановитий композитор, зірка світових мюзиклів, співак, відомий далеко за межами України Олег Винник.

Євгенія Летецька, заступник начальника виробничої служби ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”

“Через 2 роки буде 40 років, як я у професії. Мені дуже подобається те, чим я займаюся, бо ми приносимо людям тепло у домівки, моя професія людяна. Найбільший подарунок до свята, який хотілося б отримати — щоб газ подешевшав. А з приводу того чи влаштовує мене заробітна плата — у нашій країні зараз такий період, що усі раді тому, що маємо. Добре, що ми її взагалі отримуємо, бо багато підприємств закрилося, і люди залишилися ні з чим”.

Леонід Лоза, працівник КП “Ремліфт”

“На підприємстві працюю 35 років. Найважче у моїй професії — це монтаж ліфтів. Звичайно хотілося б більшої заробітної плати, але радий том, що є. Невдоволених людей у своїй роботі зустрічаю не часто, більшість отримую тільки подяки”.

Галина Калітіна, двірник

“Я пропрацювала більше 20 років учителем молодших класів, маю вищу освіту, але потрапила під скорочення. Тому і пішла працювати двірником. Я не скажу, що мені було важко змінити професію, бо 2 роки взагалі просиділа дома без копійки грошей, не було роботи. Так, що для мене ця роботу у 1999 році була за щастя. Відтоді я 16 років працюю двірником у ЖЕДі. Найбільше мені хотілося б, щоб люди не викидали сміття з вікон, щоб менше залишали його під під’їздами. Хотілося б, щоб поважали нашу працю. Бо багато людей не завжди розуміють, на скільки вона тяжка”.

Перейти до вмісту