Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Миргородця, який інформував терористів про польоти військових літаків, арештували

Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом сприяння діяльності терористичній організації мешканцем Миргорода, розслідування якого проводить слідчий відділ УСБУ в області. Про це повідомив в.о. начальника відділу нагляду  за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби прокуратури області Микола Верблюд.
За словами прокурора, колишній військовослужбовець, а нині працівник соціальної сфери, більше півроку неодноразово передавав представнику терористичної організації «Донецька народна республіка» інформацію про польоти військових літаків із військового аеродрому, розташованого поблизу місця його проживання.
«Вказаній особі вручено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (сприяння діяльності терористичної організації). За результатами розгляду клопотання слідчого, погодженого прокурором, слідчим суддею до підозрюваного застосовано запобіжний захід – тримання під вартою», – зазначив Микола Верблюд та додав, що наразі у кримінальному провадженні на виконання вказівок процесуальних керівників проводяться  заходи з метою встановлення обставин та всіх осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення.
Перейти до вмісту