Ви тут:

Імена загиблих в АТО гадячан занесли у Книгу Пошани Полтавської обласної ради


Днями заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко, начальник управління соціального захисту населення Віталій Тарасенко та районний військовий комісар Руслан Москаленко відвідали родичів загиблих учасників АТО з Гадяцького району. Вони вручили рідним свідоцтва про занесення воїнів до Книги Пошани Полтавської обласної ради та посвідчення про занесення їх до Книги пошани Гадяцького району і нагрудні знаки встановленого зразка, пише “Гадяцький вісник”.

«На визнання вагомих особистих заслуг перед Полтавщиною та Україною, за зразкове виконання військового і громадянського обов’язку, мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, на підставі рішення президії Полтавської обласної ради шостого скликання від 19 грудня 2014 року, відповідно до розпорядження голови обласної ради № 1 від 5 січня 2015 року Кириєнка Юрія, Лифаря Анатолія, Пономаренка Руслана, Прудія Миколу занесено до Книги Пошани Полтавської обласної ради (посмертно)», – йдеться у свідоцтвах Полтавської обласної ради.

Спільним розпорядженням голови Гадяцької районної ради Володимира Нікітенка та голови районної державної адміністрації Олексія Матюшенка від 06.03.2015 №139/13-р посмертно воїнів занесено до Книги Пошани Гадяцького району з виплатою матеріальної допомоги у розмірі 1 тис. грн. рідним Кириєнка Ю.В., Лифаря А.П., Пономаренка Р.М., Прудія М.В.

Перейти до вмісту