Ви тут:

Діти пільгових категорій безкоштовно відвідали “Цирк Кобзов”

З Полтави розпочались весняні гастролі всесвітньо відомого цирку «Кобзов».

За старою традицією цирку, більшість квитків на прем’єру були подаровані дітям з соціально-незахищених сімей, дітям сиротам та інвалідам в рамках благодійної акції «Подорож до казкового світу «Цирку Кобзов».

Цирк «Кобзов» єдиний в Європі цирк, який регулярно проводить благодійні вистави. Кількість дітей, що отримали можливість безкоштовно потрапити на шоу досягає рекордної цифри – понад 700 тис.

«Емоційно це дуже складно. Щоразу перед виходом я накачую артистів: хлопці, ви не повинні плакати, хвилюватися, ви повинні нести щастя і думати про те, яке щастя ви даруєте дітям. Але легше, тому що віддача у сильніше» – поділився режисер-постановник Олег Капустін.

Всі діти мають право на казку! Мета благодійних вистав – створити дітям свято, викликати у них позитивні емоції і залишити щасливі спогади. «У нас дуже багато талановитих дітей! І наше завдання-своєчасно підтримати їх, залучити до творчої діяльності, допомогти знайти своє місце в житті, а також показати їм, що потрібно прагнути до досягнення мети, добиватися всього власними зусиллями і працею» – прокоментував Заслужений працівник культури України і директор цирку Микола Кобзов. 

В Полтаві добру справу цирку підтримала одна з провідних компаній країни «Нова пошта». За ініціативою співвласника «Нової Пошти» Поперешнюк Інни Степанівни, компанія придбала 175 квитків, щоб подарувати дітям посмішки та незабутні враження. Квитки потрапили до спеціалізованої школи-інтернат № 1 (42 квитка); спеціалізованої школи-інтернат № 2 (40 квитків); спеціальної школа-інтернат для глухих (83 квитка); та дітям, батьки яких загинули на службі (10 квитків).

Зануритися в чарівну атмосферу суміші величності тварин і людських понад можливостей допомогли кращі режисери та хореографи України з проектiв «Х-фактор», «Танцюють всі», «Майданс».

 

Перейти до вмісту