Ви тут:
Україна 

За місяць мобілізація військовозобов’язаних виконана на 80%, – Міноборони

Станом на сьогодні перший етап четвертої хвилі часткової мобілізації військовозобов’язаних виконаний уже на 80%. Про це на брифінгу в Будинку Уряду 20 лютого повідомив заступник начальника управління інформаційних технологій Міністерства оборони України полковник Сергій Галушко.

«Сьогодні ми практично пройшли третину часу, який відведено на мобілізацію указом Президента… Сьогодні минає практично місяць. На сьогодні заходи з поставки мобілізаційних ресурсів у війська, які було заплановано на 3 місяці, вже на 80% виконано», – зазначив Сергій Галушко.

Він зазначив, що сповіщення військовозобов’язаних проведено на 100%, а 94% призовників вже пройшли медичний огляд.

Крім того, за словами Сергія Галушко, упродовж останнього місяця у військові комісаріати звернулися 5296 добровольців, із яких 4580 уже пройшли медичну комісію, визнані придатними для проходження служби і відправлені в навчальні центри та центри перепідготовки. Ця цифра повністю розвінчує ті фейки, які поширює російська пропаганда про нібито проблеми з мобілізацією: «Це вже більше 10% загальної кількості людей, які підлягають мобілізації. Тобто кожний 10-й у нас доброволець», – підкреслив Сергій Галушко.

Він наголосив на позитивних відмінностях четвертого етапу мобілізації від попередніх етапів. «Важливо, що у цей процес мобілізації включилися облдержадміністрації, місцеві органи виконавчої влади на всіх рівнях. Зараз ми маємо високий рівень взаємодії», – наголосив Сергій Галушко.

Нагадаємо, що з 20 січня всі військові комісаріати почали виконувати завдання, поставлене Указом Президента «Про часткову мобілізацію». Це вже четверта хвиля мобілізації, яка  відбуватиметься в три етапи. Перший етап, який розпочався 20 січня, триватиме 90 днів. Другий і третій етапи почнуться в квітні та червні цього року й триватимуть по 60 днів.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Перейти до вмісту