Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вихованці Кременчуцької колонії гостювали в семінаристів Полтавської духовної семінарії

Вихованці Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області у супроводі персоналу виховної установи відвідали семінаристів Полтавської Місіонерської духовної семінарії Української Православної церкви. Захід організували в порядку заохочення підлітків за сумлінне ставлення до праці відповідно до статті 144 Кримінально-виконавчого кодексу України.

Про це повідомили в прес-службі управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.

Керівництво семінарії та студенти дуже радо прийняли гостей. Для вихованців колонії провели екскурсію будівлею семінарії. Підлітки оглянули семінарський Храм, навчальні аудиторії, приміщення бібліотеки, трапезну та інші місця. Попутно гості ознайомились з короткою історією духовної семінарії, життям студентів та святинями.
Особливе враження у гостей залишилося від відвідування семінарського Храму та чудових робіт студентів іконописного відділення.

Для вихованців колонії це стала перша близька зустріч з семінаристами. Під час спілкування в трапезній за чаєм та солодкими пирогами студенти четвертого курсу семінарії відповіли вихованцям на численні питання про віру, релігію, православ’я, силу молитви та духовне зростання.

 

Система Orphus Поделиться на fb