Ви тут:

Вкладники демонструють Ощадбанку найбільшу довіру

Ощадбанк є єдиним банком з ТОП-15, в якому в січні був приріст коштів. Так, портфель строкових депозитів банку за цей період збільшився на 120,5 млн. грн., а загальний обсяг таких вкладів станом на 01.02.2015 р. досяг 26 316,4 млрд. грн. Про це на засіданні другого фінансового прес-клубу Ощадбанку повідомив заступник голови правління банку Антон Тютюн.
 «Вкладники стали більш виважено підходити до вибору банку. Якщо раніше основним критерієм були ставки за депозитами, то зараз вкладники віддають перевагу спокою та надійності», – зазначив банкір.
Одна з причин високого рівня довіри до державного банку – надійність збереження вкладів. Нагадуємо, що Ощадбанк – єдиний український банк, який має державну гарантію 100% повернення вкладів згідно з Законом України «Про банки і банківську діяльність».
Антон Тютюн також розповів, що протягом більш ніж двох місяців Ощадбанк залучив на акційний депозит «Щедрик» понад 4 млрд. грн., що навіть більше ніж загальний портфель строкових депозитів фізичних осіб деяких банків з ТОП-15.
«В Ощадбанку надійно зберігають гроші та виплачують за них належні відсотки. Таким чином, наші вкладники разом з доходом отримують найвищу надійність збереження своїх коштів. Крім цього, в банку продовжуються системні реформи, позитивно сприйняті нашими клієнтами. Ми впроваджуємо нові стандарти обслуговування, відкриваємо високотехнологічні відділення нового формату, постійно розширюємо можливості онлайн-сервісів», – зазначив Антон Тютюн.
 
Надійність і стабільність Ощадбанку підтверджуються незалежними рейтинговими оцінками. Зокрема, банк посів перше місце в рейтингу найнадійніших банків від видання «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital і в рейтингу найбільш стійких банків України від журналу Forbes Україна. Найвищу надійність депозитів Ощадбанку також нещодавно підтвердило «Українське кредитно-рейтингове агентство».

Прес-служба Ощадбанку

Перейти до вмісту