Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До уваги відвідувачів установ Пенсійного фонду області

Органи Пенсійного фонду Полтавщини декілька років поспіль широко застосовували у практичній діяльності такі сучасні засоби надання послуг, як інформаційні кіоски, що дозволяли будь-якій особі за допомогою страхового свідоцтва або пластикового пенсійного посвідчення отримати інформацію про заробітну плату, з якої сплачені страхові внески, стаж, пільгові умови праці протягом 2000-2008 років; розмір нарахованої пенсії тощо.

Наприкінці січня п.р. Пенсійний фонд України, зважаючи на додаткові заходи щодо технічного захисту інформації, прийняв рішення про удосконалення процесу надання електронних послуг. Відтак аналогічну за змістом інформацію відвідувачі територіальних органів Фонду можуть отримувати через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, який був запроваджений на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 червня 2012 р. №401 “Про доступ до послуг у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування”. Це одне з найсучасніших інформаційних нововведень пенсійної галузі, яке почало функціонувати з 1-го жовтня 2012 року і призначене забезпечити покращання якості та оперативності обслуговування громадян щодо надання електронних послуг Фонду.

Веб-портал ПФУ являє собою сайт, на якому кожний громадянин України (зареєстрований користувачем), незалежно від місця перебування, може знайти усю інформацію, пов’язану із набуттям страхового стажу та призначенням пенсії. Зокрема, де людина працювала, скільки часу, як підприємство сплачувало за нього страхові внески, які документи потрібно заповнити при оформленні на пенсію, як написати заяву до Пенсійного фонду, як відправити офіційний запит, щоб отримати потрібні дані.

Завдяки сучасним інформаційним технологіям можна отримати виписку із системи персоніфікованого обліку або пенсійної справи, а також записатись на прийом, надіслати запит на підготовку паперових документів, подати скаргу або звернення до територіального органу Пенсійного фонду України.

Веб-портал розрахований не лише на людей, що вже вийшли на пенсію, а й на тих, хто сьогодні сплачує внески, тобто, на майбутніх пенсіонерів.

Отже, за допомогою веб-порталу можна у будь-який час, при будь-якій погоді, на будь-якій відстані від установ Пенсійного фонду знайти вичерпну інформацію при єдиній умові – наявності доступу до всесвітньої мережі Інтернет.

Працівники органів Пенсійного фонду сподіваються, що наявний електронний ресурс – http://portal.pfu.gov.ua/ – допоможе громадянам швидко та зручно отримати корисну інформацію.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb