Ви тут:

Весною на полтавські клумби висадять 170 тисяч квіток

Останній тиждень зими зустрічає нас по-справжньому весняною погодою. І комунальні служби вже дбають про те, щоб в найближчі місяці місто розквітло в прямому сенсі цього слова. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Роботу комунального підприємства «Декоративні культури», яке займається вирощуванням квітів для оформлення клумб і паркових зон Полтави, в рамках робочого об`їзду комунальних підприємств перевірив міський голова Олександр Мамай.

Наразі, на процесі вирощування квітів – а це дійсно титанічний труд – тут працює усього 6 чоловік: на 900 квадратних метрах, в теплицях, вони доглядають та вирощують 35 видів квітів. Закладка насіння ведеться з кінця грудня, щоб вийти на клумби з готовою продукцією у 150-170 тисяч одиниць вже в травні, розповідає начальник КП «Декоративні культури» Олексій Харченко. Розсаджує квіти бригада із 7-8 чоловік.

Цьогоріч на такі роботи в бюджеті міста передбачено півтора мільйона гривень. Раніше, кілька років тому, зазначає мер, на оформлення клумб витрачалося значно більше коштів, адже квіти закуповувались. Сьогодні ж, завдяки тому, що комунальне підприємство вирощує їх самостійно, місто має економію в 500-700 тисяч гривень. 

Перейти до вмісту