Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Валерій Головко подав у Адміністрацію Президента список кандидатів на голів РДА

Наприкінці минулого тижня голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко подав список кандидатур на посаду голів всіх райдержадміністрацій області.

З метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення голова ОДА запропонував провести громадські обговорення, на яких були присутні усі кандидати на посаду голів РДА. По більшості районів Валерій Анатолійович подав по 2-3 кандидатури, аби призначення було більш неупередженим.

Як і обіцяв очільник області у день свого представлення, список всіх кандидатів на посади голів РДА він подав до лютого. На разі подані кандидатури розглядаються у Департаменті кадрового забезпечення та персоналу Секретаріату Кабінету Міністрів України. Після цього претенденти на посаду повинні пройти співбесіду в Адміністрації Президента України. Далі необхідний час для дооформлення усіх необхідних документів.

–Зараз перед Полтавською областю, як і перед усією Україною стоять вкрай важливі завдання. Нам необхідна нова, ефективна система управління, – говорить голова ОДА Валерій Головко. – Вертикаль влади в області повинна працювати як єдиний відлагоджений механізм і оперативно реагувати на нагальні проблеми.

Прес-служба голови Полтавської ОДА

Система Orphus Поделиться на fb