Ви тут:

Учні зі шкіл Полтавського району познайомилися з бійцями батальйону “Полтава”

Дітей у стінах УМВС зустрічали начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС Жанна Ахіджанян, начальник відділу зв’язків з громадськістю Юрій Сулаєв та керівник Полтавського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Буренко. Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

Спочатку школярам міліціонери провели профілактичну бесіду та продемонстрували патріотичний фільм про виконання правоохоронцями Полтавщини службових обов’язків у зоні АТО. Основним лейтмотивом зустрічі у стінах УМВС було знайомство учнів з бійцями спецпідрозділу «Полтава», які безпосередньо несли службу на буремному сході.

Про свою місію, завдання та обов’язки розповів гостям Сергій Красницький, заступник командира батальйону «Полтава». У своїй промові міліціонер закликав дітей любити Батьківщину та понад усе цінувати життя.

У свою чергу школярі приготували для бійців тематичні подарунки: сувеніри та обереги, виготовлені власними руками та інше.

По закінченню заходу, діти ділилися своїми емоціями. Після переглянутого, школярі запевнили, що обов’язково поділяться враженнями від побаченого зі своїми друзями.

Подібні зустрічі в стінах обласного управління міліції Полтавщини будуть проходити і надалі. На думку Жанни Ахіджанян, в ці нелегкі для держави часи, потрібно виховувати дітей не лише в юридичній площині, розповідати про їх права та обов’язки, а й з малечку привчати любити та поважати землю, на якій вони народились.

Перейти до вмісту