Ви тут:

У Полтаві для молоді з особливими потребами провели свято “На крилах любові”

Одним із важливих напрямків роботи Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є соціалізація молоді з функціональними обмеженнями. Працівники центру прагнуть, щоб суспільство ставилось до них як до повноцінних членів і, насамперед, щоб ці люди не відчували себе викинутими з життя. Тому, невипадковим стало проведення вечорів відпочинку для молоді з особливими потребами, які надають їм можливість розкрити свій творчий потенціал, розширити кругозір знань, вмінь, збільшити коло друзів та однодумців для спілкування. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Напередодні Дня Святого Валентина, Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів особливе свято для своїх підопічних – соціально-мистецьку програму «На крилах любові».

Запрошених гостинно зустрічала прикрашена святково зала музею-садиби В.Г.Короленка. Палаючі вогники свічок створили атмосферу романтики, піднесеності, кохання.

З щирими словами привітань та найкращих побажань звернулась до присутніх директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Леонідівна Буднікова.

У тісному родинному колі члени 6 громадських організацій, які об’єднують людей з особливими потребами, згадали легенду про римського священика на ім’я Валентин, захопились прекрасною традицією в цей день надсилати романтичні листівки – «валентинки» своїм близьким, коханим.

Святкову програму з великою любов’ю і турботою підготували для молоді волонтери центру, члени вуличного театру «Андерс». У їх виконанні прозвучали літературні композиції та чудові вірші Роберта Рождественського, Олександра Пушкіна, Марка Лисянського, Марини Цвєтаєвої, Франческо Петрарки, Андрія Вознесенського, Бориса Пастернака

Свою творчість подарували присутнім вихованки Зразкового колективу «Творчий центр Наталії Май» Віолета Лиходід і Вероніка Буднік, вихованці музичного гуртка Палацу дитячої та юнацької творчості Микола Стрілець та міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Дмитро Асонов.

Організатори свята дуже хотіли, щоб кожний учасник прагнув у своєму житті подарувати іншому частинку свого серця. І нехай вогник любові, любові до ближнього, зігріє когось, хто поруч!

Перейти до вмісту