Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У одній із полтавських сімей п’ять малюків сплять на одному ліжку

Сім’ю, яка проживає в жахливих житлово-побутових умовах виявили нещодавно працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей ПМУ УМВС. Під час чергового рейду разом із соціальними службами міліціонери відвідали родину, що оселилась в одному із будинків Полтави. Як виявилось, родина лише нещодавно переїхала з іншого району. Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

«Будинок виявився відключеним від газопостачання за борги, санітарно-гігієнічні норми вкрай незадовільні: в середині оселі надзвичайно брудно, речі розкидані, навкруги сміття, бігають таргани. Крім того, в домі відчувається стійкий запах тютюну та алкоголю», – розповіла начальник СКМСД ПМУ УМВС Наталія Нечепуренко.

Умов для проживання трьох малолітніх дітей (6-ти місяців, 8-ми та 9-ти років) немає. Сім’я з п’яти осіб мала лише одне ліжко на всіх.

6-місячного малюка одразу ж вилучили з сім’ї та помістили до дитячої лікарні. Двох старших дітей мати добровільно погодилась тимчасово влаштувати до дитячого притулку, куди діти погодилися їхати із задоволенням, оскільки кожен мріяв про окремі ліжка та належні умови.

З горе батьками провели профілактичні бесіди та склали адміністративні протоколи за частиною 1 статті 184 КУпАП (Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей). Батьки пообіцяли в найкоротший термін здійснити мрії своїх малолітніх дітей.

 

Перейти до вмісту