Ви тут:
Культура Полтавщина 

У Лубнах звітували заклади культури

1_441

На мажорній ноті  завершилось друге  відділення  заключного концерту переможців  творчих звітів сільських закладів культури на сцені районного будинку культури 8 лютого цього року.

Про це повідомили в Лубенській РДА

На  ярмарку талантів,  що упродовж трьох годин дивував глядачів переповненого актового залу, виступили колективи, що давно стали візитними  картками територіальних громад, – хор «Явір» (Ждани); вокальні ансамблі «Джерело» (Н.Булатець), «Акація» (Новаки), «Любисток» (РБК); фольклорні колективи «Горлиця» (Пулинці), «Діброва» (Тишки), «Мацківські барви» (Мацківці), «Тернівчанка» (Терни).

Не шкодували глядачі  аплодисментів для творчих формувань, що створені зовсім недавно, –  вокальних ансамблів «Дивоцвіт» (Михнівці), «Криниця» (Новаки), колективу бального танцю  «Тандем» (РБК).

Окрасою мистецького свята стали виступи учасників циркового колективу «Маска», лялькової студії «Гостинець»,  танцювальних колективів «Ренесанс» та «Аміра» з районного будинку культури.

Порадували рівнем виконавської майстерності аматори сцени Березівського будинку культури, солісти  Юрій Задорожний, Ірина Шемет, Катерина Кондратенко, Валентина Гаврик, вокальне тріо з  Михнівець  у складі Світлани Соляр, Тетяни Коваль та Лариси Супрун.

Як  завжди професійно і натхненно звучали пісні у виконанні улюбленців глядацької аудиторії Лубенщини –  народних аматорських квартетів «Гілея» (Михнівці) та «Сузір’я» Тернівського клубу.

Виступаючи на святі, начальник відділу культури і туризму  райдержадміністрації Людмила Пазенко щиро подякувала працівникам закладів культури за сумлінність і старання в роботі; аматорам сцени –  за любов до мистецтва; керівникам органів місцевого самоврядування – за підтримку у зміцненні матеріально-технічної бази закладів культури і  сприяння у  вирішенні питання забезпечення транспортом творчих формувань; звісно, глядачам –  за щирі, гучні аплодисменти і емоції, які вражали найвищою пробою.

Окрилені, сповнені бажання підкорювати нові мистецькі вершини, залишали ярмарок талантів самодіяльні артисти Лубенщини. І немає ніякого сумніву в тому, що так воно і буде, бо серце кожного зігріте любов’ю   до дивовижної краси мистецтва, бо душу мають сонячну й крилату і сповнені жагучого бажання творити добро на квітучій землі неповторної і єдиної України.

Система Orphus Поделиться на fb