Ви тут:

У Кременчуці дітей, батьки яких беруть участь у АТО, у навчальних закладах харчуватимуть безкоштовно

З метою фінансової та соціальної підтримки кременчужан, які мобілізовані або відряджені для участі в антитерористичній операції, діти яких є учнями (вихованцями) комунальних дошкільних, загальноосвітніх та інтернатних навчальних закладів 6 лютого 2015 року виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради прийнято рішення «Про затвердження Порядку харчування дітей, батьки яких, або особи, що їх замінюють, є мобілізованими або відрядженими для участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення в 2015 р.». Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Затвердженим Порядком передбачається організація та забезпечення безкоштовного харчування дітям, батьки яких є мобілізованими або відрядженими (з числа службовців МВС, СБУ, ДСНС України, Національної гвардії України, роти «Кременчук» та інші) за рахунок коштів міського бюджету.

Для організації безкоштовного харчування необхідно подати керівнику навчального закладу  заяву, де навчається дитина, в якій заявник  зазначає, що попереджений про відповідальність за достовірність поданої інформації та про необхідність надання даних щодо завершення терміну перебування в зоні проведення антитерористичної операції;  витяг із списку, наданий управлінням освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (на підставі листів відповідних органів, які мобілізують чи відряджають, завірені в установленому порядку);  згоду на збір та обробку персональних даних.

Безкоштовне харчування здійснюватиметься тільки в робочі дні. У разі відсутності учнів (вихованців) під час навчально-виховного процесу компенсація за харчування не проводиться.

 Харчування може бути припинено у разі демобілізації чи прибуття з відрядження батьків (батько, мати) або осіб, що їх замінюють, опікуна, про що заявник протягом доби повинен повідомити адміністрацію закладу.

Безкоштовне харчування вихованців школи-інтернату № 21, батьки (батько, мати) яких або особи, що їх замінюють, опікуни, є мобілізованими або відрядженими для участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення в 2015 р. – оплата коштами міського бюджету батьківської плати в розмірі 20% середньомісячного сукупного доходу на одного члена сім’ї за утримання одного вихованця.

Більш детально з даним рішення можна ознайомитися на офіційному сайті Кременчуцької міської ради у розділі «Нормативно-правова база», підрозділ «Рішення виконкому».

Перейти до вмісту