Ви тут:

У Гадячі створили мобільну групу реагування

З метою оперативного реагування на ліквідацію можливих  надзвичайних ситуацій на залізничних вокзалах автобусних станціях, дамбах, мостових переходах, інших об’єктах інфраструктури  та підвищеної техногенної небезпеки. об’єктах охорони здоров’я, адміністративних приміщеннях державної влади, а також місць масового перебування людей та на виконання доручення Прем’єр-міністра України , голови Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Яценюка А.П., доручення комісії з питань ТЕБ і НС Полтавської облдержадміністрації № 3/2015 від 29.01.2015 № 07-04/85 у Гадяцькому районі створена   мобільна група реагування з визначеною чисельністю та оснащенням, порядком організації чергування, забезпечення ПММ, технікою та відповідним обладнанням, визначеним місцем збору та порядком оповіщення. Про це повідомили у Гадяцькій РДА.

Днями на Соборній площі міста відбулося учбове тренування  готовності мобільної групи  до роботи в екстремальних умовах. На  площі представили техніку Гадяцького РС ГУ ДСНС України у Полтавській області, Гадяцького РВ УМВС України в Полтавській області,  ВДАІ з обслуговування Гадяцького району УМВС України в Полтавській області, ПАТ «Гадячгаз», Гадяцької філії ПАТ «Полтаваобленерго», ПрАТ  «Гадяцьке АТП 15337», Гадяцького міжрайонного управління Головного управління «Держсанепідемслужба» України в Полтавській області, ВУЖКГ м. Гадяч, комунальної установи Полтавський обласний центр «Екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Полтавської обласної ради, Гадяцького вищого професійно-аграрного ліцею, КПТГ «Гадячтеплоенерго», філії «Гадяцький райавтодор» .

Голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, перший заступник голови райдержадміністрації Волощук І.В., начальник Гадяцького  РС ГУ ДСНС України в Полтавській області Губський В.В. перевірили  готовність аварійно-рятувальної, пожежно-рятувальної  техніки до роботи в екстремальних умовах, поповнення її запасами паливно-мастильних матеріалів і  визначили  чіткий  алгоритм взаємодії.

Перейти до вмісту