Ви тут:

Тимчасова комісія обласної ради перевірила «Полтаватеплоенерго»

Днями відбулося виїзне засідання тимчасової контрольної комісії обласної ради з питань перевірки фінансово-господарської діяльності обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго», в якому взяли участь перший заступник голови обласної ради, голова комісії Володимир Марченко, депутати обласної ради, члени комісії Тамара Дорохіна, Лариса Передерій. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

Тимчасова контрольна комісія Полтавської обласної ради з питань перевірки фінансово-господарської діяльності підприємств обласної комунальної власності «Полтаватеплоенерго» і «Полтававодоканал» була створена за ініціативою громадськості, відповідно до рекомендацій постійних комісій обласної ради: з питань житлово-комунального господарства; з питань бюджету та управління майном, – на підставі рішення двадцять п’ятої сесії обласної ради шостого скликання від 19 грудня 2014 року.

Учасники засідання,зокрема, розпочали перевірку матеріалів, на підставі яких Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, були затверджені діючі для підприємства «Полтаватеплоенерго» тарифи.

Про методологію,особливості формування тарифів на теплову енергію та проблемні питання діяльності підприємства поінформував генеральний директор «Полтаватеплоенерго», депутат обласної ради Володимир Чернявський та заступник генерального директора підприємства з економіки та фінансів, депутат обласної ради Олександр Олексенко.

Володимир Чернявський відповів на запитання членів контрольної комісії та представив документи, які стосуються фінансово-господарської діяльності підприємства,  укладення підприємством договорів із споживачами послуг, тарифів та ін.

Наразі оприлюднену інформацію комісія взяла до відома та прийняла рекомендації.

Керівнику «Полтаватеплоенерго» рекомендовано надати в обласну раду для подальшого опрацювання копії вищевказаних документів.

Комісія також рекомендувала постійній комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства розглянути проблемні питання діяльності підприємства.

Перейти до вмісту