Ви тут:

«Таємнича Полтава» зібрала 80 однодумців на тематичну патріотичну подорож

02

Вихідними в рамках інформаційно-туристичного проекту «Таємнича Полтава» пройшла тематична екскурсія. Цього разу учасники відвідали два унікальні музеї Полтавського району: музей Рушника та музей Антона Макаренко. Рік тому така подорож вже проводилася. Припала вона на «люті» зимові морози, тому учасників зібралося лише 40. Цього разу погода була більш сприятлива, тому до подорожі приєдналося більше 80 однодумців.

фото: http://musej-makarenka.at.ua

Музей Антона Макаренка знаходиться в селі Ковалівка на місці колишньої колонії Максима Горького. Саме тут славетний педагог Антон Макаренко працював із підлітками та накопичував досвід, який зараз переймають тисячі учителів в різних країнах світу. Музей Макаренка в селі Ковалівка відкрито ще в 1988 році. Його колекція розміщена в двох окремих будинках і широко розкриває діяльність педагога на теренах Полтавщини.

фото: all-ukraine.com.ua

Полтавський районний музей Рушника – це безперечно унікальний музей! Вся його колекція зібрана жителями села Степне та активістами, які прагнули зберегти традиції своїх бабусь-вишивальниць. Музей Рушника в селі Степне заснований в 2006 році. В 2009 він отримав статус “районного музею”. Полтавський музей рушника має  дійсно безцінну колекцію, де відображено традиційну вишивку та побут нашого краю, наше коріння та минуле.

Керівник проекту «Таємнича Полтава» Ольга Влох вважає учасників проекту справжніми патріотами:

-​ Наша Полтава має надзвичайно багате історичне минуле. Після кожної екскурсії починаєш ще більше пишатися своїм містом та рідним краєм. Відповідно, з’являється гордість за країну, яка виховала унікальних особистостей. За країну, де і зараз живуть та працюють натхненні добрі люди. Я щиро вдячна екскурсоводам музею-заповідника Антона Макаренко за змістовну інформацію про життєвий шлях всесвітньо відомого педагога. Окрема подяка керівникові Полтавського районного музею Рушника  Яні Решітник за збереження та поширення безцінної духовної спадщини нашого народу.

У березні на полтавців уже чекають абсолютно нові ексклюзивні тематичні пішохідні екскурсії по місту від проекту «Таємнича Полтава». Приєднатися до проекту можуть усі бажаючі. Деталі –http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/1114

березень

Довідка про проект «Таємнича Полтава» – http://vk.com/x_poltava

21 вересня 2013 року стартував унікальний екскурсійний проект «Таємнича Полтава». Організатор – туристичний клуб InGreen. Проект передбачає проведення тематичних екскурсій містом та спільні походи у музеї. Екскурсії проходять кожного місяця. Проект не є ні комерційним, ні благодійним. Він об’єднує однодумців, щоб спільно дізнаватися щось нове про історію міста.

Перейти до вмісту