Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Судитимуть організовану злочинну групу, яка завдала банку понад 400 тис. грн. збитків

Прокуратурою Полтавської області затверджено та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо трьох осіб, які упродовж 2013 року завдали одному з банків Кременчука понад 400 тис. грн. збитків, повідомив прокурор відділу прокуратури області Ігор Сорокін.     

      За словами прокурора, під час досудового розслідування встановлено, що кременчуцький підприємець підшуковував на території області громадян, які ведуть аморальний спосіб життя, і переконував їх узяти на своє ім’я кредит, запевняючи при цьому що у подальшому повертати його не потрібно.

      «Коли людина погоджувалася, він телефонував своїй спільниці (працівниці кредитного відділу однієї з банківських установ Кременчука) і домовлявся  про якнайшвидше оформлення кредиту», – розповідає Ігор Сорокін.

      Третя учасниця організованої групи відповідала за пристойний вигляд підставних осіб, надаючи їм речі для перевдягання.

        «Супроводжуючи вже переодягнених людей до відділення банку, жінка представлялася родичкою чи знайомою особи і контролювала хід їхніх дій», – продовжує розповідь Ігор Сорокін та додає, що учасники групи заздалегідь підробляли довідки про доходи, домовлялись про номери телефонів, на які телефонувала служба безпеки для перевірки правильності поданої заяви.

      Члени організованої злочинної групи обвинувачуються за ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах організованою групою), ч.ч. 3, 4  ст. 358 (підроблення та використання завідомо підробленого документа), ч. 1 ст. 209 (легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України. У кримінальному провадженні – 14 епізодів.

Система Orphus Поделиться на fb