Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники навчали населення Карлівського району правил безпеки життєдіяльності

Сьогодні співробітники Карлівського районного сектору та фахівці Головного управління ДСНС України у Полтавській області провели профілактичний рейд по житловому сектору Карлівського району. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Аби вплинути на свідомість громадян та попередити їх про суворе дотримання правил пожежної безпеки під час користування пічним опаленням та різного роду обігрівальними електроприладами, та роз’яснити громадянам дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій працівники ДСНС, здійснили подворовий обхід житлового сектору.

Така робота рятувальників ґрунтується на проведенні серед населення інструктажів та роз’яснювальної роботи, які направлені на те, щоб викликати у громадян почуття обережного ставлення до виконання елементарних правил безпеки життєдіяльності, уважного ставлення до власного життя та здоров’я, а також, життя та здоров’я оточуючих.

Під час відвідування помешкань рятувальники звертали увагу та вказували власникам будинків на недоліки щодо протипожежного стану пічного опалення, зокрема, на наявність тріщин в печах, на своєчасне їх очищення від сажі, на стан димоходів, електромережі, застосування саморобних плавкихзапобіжників в електролічильниках тощо. Не залишали поза увагою і питання дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, мешканцям роз’яснювали, яку небезпеку становлять вибухонебезпечні предмети, як вирізнити вибухові пристрої з-поміж усіх інших.

Під час роз’яснювальної роботи працівники ДСНС вручали пам’ятки та надавали рекомендації щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності.

Система Orphus Поделиться на fb