Ви тут:

Презентація благодійного проекту „Надання безкоштовних медично-консультаційних послуг мешканцям м. Полтава

Про новий благодійний проект повідомив розробник цього проекту, перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» Андрій Олєйніков.

Згідно цього проекту громадяни нашого міста з категорій: учасників АТО, ветеранів Другої Світової Війни, ліквідатори аварії на ЧАЕС та члени їхніх родин матимуть можливість безкоштовного отримання медично-діагностичних послуг, а саме: консультації лікарів (терапевта, невропатолога, ендокринолога, психолога, та ін спеціалістів), а також ряд медичних обстежень

Андрій Володимирович зазначив, що до цього проекту буде залучено провідний медичний центр міста, де якість надання послуг та професіоналізм знаходиться на належному рівні (повага до кожного пацієнта, відсутність черг, прийом в зручний час та ін.).

На даний час проект сформований, визначена загальна кошторисна вартість проекту, й перекладається на англійську мову та буде направлено для фінансування до міжнародних благодійних та інвестиційних фондів. Термін дії проекту 1 рік. Про хід реалізації проекту буде повідомлено додатково. 

Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» Андрій Олєйніков, автор проекту.

Перейти до вмісту