Ви тут:
Анонс Полтавщина 

Полтавців запрошують на відкриття фотовиставки «День-2014» та зустріч з редактором газети Ларисою Івшин

Фотовиставка «День»-2014 та головний редактор газети Лариса Івшина – приїдуть у Полтаву. «Дні «Дня» в Полтаві» відбудуться на запрошення обласної ради та її голови Петра Ворони. Партнерами заходів стали також Полтавський національний університет ім. В. Короленка, зокрема його ректор, професор Микола Степаненко, та департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації.

Експозиція вміщує орієнтовно 200 світлин з-поміж переможців XVI Міжнародного Фотоконкурсу газети «День». Вони обрані з понад 2 тисяч фоторобіт, надісланих з усіх куточків України як фотографами-профмінаціях «Події», «Особистості», «Український світ», «Життя як воно є», «Світ очима дітей» та в окремій номінації від міжнародної організації ПРООН «Будуємо нову країну разом».

Відкриття фотовиставки за участі головного редактора «Дня» Лариси Івшиної відбудеться у п’ятницю в приміщенні Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка (вул. Фрунзе, 5) о 12.00.

У рамках зустрічі відбудеться також презентація книжкових новинок «Україна Incognita ТОП-25», Фотоальбому «Люди Майдану», які стали продовженням серії «Бібліотека газети «День», та круглий стіл на тему: «Як нам перемогти».

Система Orphus Поделиться на fb