Ви тут:
Економіка Полтавщина Суспільство 

Органи ДФС Полтавщини закликають платників до компромісу

DSC_0021

Уникнути фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за заниження податкових зобов’язань з податків на прибуток та додану вартість за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року – відтепер можна на законній основі, це дозволяє зробити платникам податків податковий компроміс, закон про застосування якого був прийнятий наприкінці минулого та вступив в дію 17 січня поточного року.

Саме питанням особливостей застосування податкового компромісу здебільшого присвячені численні особисті зустрічі, що проводить керівництво Головного управління ДФС у Полтавській області з представниками бізнес спільноти регіону. З початку лютого поточного року виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Василь Храмов вже зустрівся із 166 керівниками великих та середніх підприємств області. Під час спілкування керівник ГУ ДФС роз’яснив присутнім, що являє собою податковий компроміс, на що він розповсюджується та змалював загальну картину процедури застосування податкового компромісу. Також Василь Храмов наголосив, що для того щоб платник податків отримав нагоду скористатися вищезазначеними преференціями, він повинен за добровільним рішенням подати уточнені розрахунки податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або ПДВ за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року. До того ж, час аби використати цю пропозицію обмежений, адже відповідно до закону, термін, протягом якого платник може прийняти рішення про застосування процедури податкового компромісу, складає 90 календарних днів з дня набрання чинності цим законом (тобто з 17 січня 2015 року по 16 квітня 2015 року). В результаті ж застосування процедури податкового компромісу платник податків сплачує 5% від суми зобов’язання, а 95% суми відповідного податку буде вважатися погашеною.

Під час зустрічей полтавські підприємці цікавилися у фахівців державної фіскальної служби регіону окремими нюансами та особливостями застосування режиму податкового компромісу на конкретних прикладах, а також висловили сподівання, що розглянуть можливість користування податковим компромісом.

Головне управління ДФС у Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb