Ви тут:

Орендодавцям та орендарям до уваги!

Державна податкова інспекція у м. Полтаві повідомляє, що сума орендної плати, що виплачується за договором оренди рухомого чи нерухомого майна підлягає оподаткуванню військовим збором на загальних підставах за ставкою 1,5%.

До загального місячного (річного) доходу платника податку включаються суми винагород й інших виплат, нарахованих (виплачених) платнику податку відповідно до умов цивільно-правового договору і дохід від надання майна в лізинг, оренду чи суборенду (строкове володіння та/або користування). Податковим агентом платника податку — орендодавця під час нарахування доходу від надання в оренду об’єктів нерухомості є орендар.

Якщо орендар є фізичною особою, котра не є суб’єктом господарювання, особою, відповідальною за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету, є орендодавець. У такому випадку дохід від надання нерухомості в оренду підлягає самостійному декларуванню, а військовий збір із нього, як і податок на доходи фізичних осіб, сплачується фізособою самостійно.

Інформаційно – комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Перейти до вмісту