Ви тут:

На проекті “Поверніть мені красу” полтавці відновили зір

Учасницею другого випуску “Поверніть мені красу” стала 27-річна Аліна Педько із Зінькова Полтавської області, пише glavred.

Дівчина страждає від вродженої гемангіоми, яка не тільки спотворила їй обличчя, а й мало не стала причиною втрати зору на лівому оці.

“Таких випадків, як у мене, – один на мільярд. І ця” лотерея “дісталася мені”, – зі сльозами говорить Аліна.

За 27 років дівчина пережила більше 22 операцій. Щоб оплатити останню, вартістю 20 тисяч доларів, батькам Аліни довелося продати все, що у них було. Але операція не дала результату.

Знівечена зовнішність стала причиною того, що у дівчини ніколи не було відносин і близькості з чоловіками.

Весь свій час вона присвячує роботі анестезіологом у реанімації.

Але через пухлину Аліна страждала від того, що не закривалася ліва повіка, через що в оці почався хронічний запальний процес, який погрожував їй втратою зору. На щастя, дівчина вчасно потрапила на проект.

“Я розумію, що ідеального особи не отримаю, але сподіваюся, що лікарі зможуть зробити так, щоб моє обличчя виглядало більш красиво. Також я сподіваюся, що вони зможуть зробити так, щоб моє ліве око почло закриватися і я не втратила зір “, – розповіда Аліна.

За випадок учасниці вирішив взятися Ростислав Валіхновський.

“Випадок Аліни дуже складний, оскільки він не описаний у жодному підручнику і немає детального плану, як діяти в такій ситуації”, – сказав Ростислав.

До того ж, під час обстеження з’ясувалося, що раніше разом з пухлиною лікарі видалили багато тканин, через відсутність яких домогтися симетрії особи майже нереально.

Щоб досягти оптимального результату і не нашкодити дівчині, було вирішено провести Аліні пластику м’яких тканин, яка поліпшить зовнішній вигляд щоки, реконструкцію верхньої і нижньої повіки, а після – операцію видалення катаракти та імплантації штучного кришталика.

У лікарні дівчині не тільки повернули зір: саме там Аліну чекала зустріч, що перевернула її життя.

Анестезіолог Сергій Барабалюк, який робив дівчині анестезію під час операції, настільки перейнявся її історією, що не відходив від Аліни кілька годин після операції, а наступного дня прийшов її провідати і приніс їй фрукти і книгу в подарунок.

Але одним спілкуванням у лікарні ця історія не закінчилася.

Після того, як Аліну виписали, Сергій запросив її на побачення. Вбрання для побачення героїні підбирав дизайнер і експерт проекту Андре Тан.

“Вона прекрасна і добра. Сяє, як маленьке сонечко, і зігріває всіх навколо своїм теплом. З нею приємно спілкуватися, і я впевнений, що після закінчення проекту наше спілкування не припиниться”, – сказав Сергій.

І підтвердив свої слова присутністю на зйомці фіналу проекту, де, не боячись камер, підхопив Аліну на руки і почав кружляти.

Перейти до вмісту