Ви тут:

На Полтавщині провели перевірку готовності мобільних груп реагування

Днями в Котелевському та Новосанжарському районах здійснили першу перевірку готовності мобільних груп реагування на виникнення надзвичайної ситуації, під час якої було надано організаційно-методичну допомогу керівному складу, силам реагування на надзвичайні ситуації у виконанні покладених на них завдань у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Нагадаємо, що відповідно вимог Розпорядження Кабінету Міністрів України “Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації”, доручення Прем’єр-міністра України та Голови ДСНС України, на Полтавщині створені мобільні групи реагування.

Всього в області створено 25 мобільних груп. До складу даних груп входить 1450 фахівців, та залучається техніка в кількості 398 одиниць.

Групи створили з метою підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації в мирний час та особливий період, а також запобігання їх виникненню.

Перейти до вмісту