Ви тут:

На Полтавщині інспектори ДАІ закликали пішоходів дотримуватись ПДР

Вихідними у Полтави та Кременчуці, працівники Державтоінспекції проводили профілактичні заходи серед пішоходів, аби останні були більш дисципліновані і дотримувались Правил дорожнього руху. Про це повідомили в УДАІ УМВС України у Полтавській області.

У скоєнні ДТП з участю пішоходів не завжди є винуватцями водії. Багато пішоходів переходять вулиці та дороги у невстановлених для цього місцях, поза пішохідними переходами.

Тому спілкуючись з громадянами інспектори ДАІ роз’яснювали останнім, де не слід рухатися по проїжджих частинах, у яких місцях слід переходити вулиці та дороги.

Звертали увагу пішоходів на дорожньо-транспортні пригоди, що стаються у темну пору доби. Адже за статистикою, кожна третя ДТП з пішоходами трапляється в темний час доби. У темряві водії просто не встигають адекватно зреагувати на раптову появу людини на проїжджій частині і допускають наїзди на перехожих.

“Ми радимо всім пішоходам та батькам юних учасників дорожнього руху, виділити себе в темноті, одягаючи речі, на яких є елементи, що відбивають світло” – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Державтоінспекції Полтавщини Олександр Крайник. “Це допоможе водієві вчасно зорієнтуватись у обстановці, а вам –залишитися живими!” – продовжив він.

Перейти до вмісту