Ви тут:

На Полтавщині гарячим харчуванням забезпечені 98% школярів

Гаряче харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій здійснюється у всіх містах і районах Полтавської області. Із 50 тис. 304 учнів початкових класів його отримують 49 тис. 293 учні, що складає 98%. Про це, під час круглого столу на тему “Здорові діти — здорова нація”, що відбувся сьогодні у Полтавській обласній раді, розповіла перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Галина Власюк.

“За рахунок коштів місцевих бюджетів забезпечено харчування 11 тис. 48 учнів у Комсомольську, Миргороді, та Великобагачанському, Гребінківському, Кременчуцькому, Лохвицькому, Машівському, Миргородському та Новосанжарському районах. За рахунок коштів освітньої субвенції харчуються 24 тис. 175 учнів 1-4 класів у Полтаві, Лубнах, Глобинському, Гадяцькому, Оржицькому, Полтавському, Решетилівському, Семенівському, Хорольському, Чорнухинському, Чутівському, Шишацькому районах. У Зіньківському районі 286 учнів харчуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, решта – за батьківські кошти. У Козельщинському районі 30 учнів початкових класів отримують безоплатне гаряче харчування за рахунок коштів місцевих бюджетів, решта за кошти батьків”, – повідомила Власюк.

За її словами, за рахунок батьківських та спонсорських коштів сільськогосподарських підприємств організоване харчування 5 тис. 802 учнів 1-4 класів у Диканському, Зіньківському, Карлівському, Кобеляцькому, Козельщинському, Котелевському та Пирятинському районах.

Середня ж вартість харчування одного учня в день, з числа учнів початкових класів, складає 5 грн.

“За рахунок коштів державного бюджету в області забезпечено безкоштовне гаряче харчування для 5 тис. 477 учнів пільгових категорій. Середня вартість якого складає 5 грн 50 коп. у день. Робота з даного питання продовжується”, – зазначила Власюк.

Перейти до вмісту