Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На модернізацію ДП «Полтавське КХП потрібно 10 мл грн

Майже 10 мільйонів гривень потрібно підприємству ДП «Полтавське КХП» для проведення модернізації. Нагальної заміни потребують два столітні котли, зняті з кораблів ще царської Росії, які й досі працюють на підприємстві.

Про це повідомили в прес-службі Полтавської ОДА.

Проте власних коштів для такої модернізації у підприємства на сьогодні немає. Тому його керівник Микола Кочерга під час візиту міністра аграрної політики та продовольства Олексія Павленка попросив про сприяння реновації ДП «Полтавське КХП» на державному рівні. Міністрові він передав відповідного листа.

За словами Миколи Кочерги, зараз Полтавське КХП працює на давальницькій сировині та переробляє на борошно зерно Аграрного фонду. Складним для підприємства був 2013 рік і не лише через буремні політичні події. Справа в тому, що Полтавське КХП переводили з підпорядкування Держрезерву в структуру Мінагрополітики. «Фермери спочатку поставилися до цих змін із певним острахом, не так охоче йшли на співпрацю. Та все ж 2014 рік ми закрили з прибутками», — коментує Микола Кочерга. Нині підприємство щомісяця виготовляє 5 тисяч тонн борошна. Окрім того, ДП «Полтавське КХП» уклало міжнародні контракти, зокрема з Молдовою, на постачання своєї продукції. 

Перейти до вмісту