Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Гребінківщині впроваджують проект допомоги внутрішнім переселенцям

Спілка Робітничих Самаритян Німеччини реалізує проект по наданню допомоги внутрішнім переселенцям в Україні у формі «зимової допомоги», пише grebenka.com.

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

В рамках Програми розвитку ООН «Гуманітарна допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні» в Полтавській області вразливим верствам населення із числа внутрішньо переміщених осіб, які прибули з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, надається комплект гуманітарної допомоги.

Спілка Робітничих Самаритян Німеччини реалізує проект по наданню допомоги внутрішнім переселенцям в Україні у формі «зимової допомоги».

Видача гуманітарної допомоги в Гребінківському районі здійснюватиметься з 5 лютого 2015 року з 8 до 17 години за адресою: м.Гребінка, пров.Спортивний, 11, територія залізничної лікарні, приміщення Гребінківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Для отримання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам при собі необхідно мати оригінал та копію довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення АТО виданої Гребінківським управлінням праці та соціального захисту населення.

Контактна особа Валентина (099) 332-22-24

Система Orphus Поделиться на fb