Ви тут:

Мовний центр ПолтНТУ – старт для успішного майбутнього

У ПолтНТУ педагоги підвищують рівень володіння іноземними мовами, для підготовки висококваліфікованих фахівців своєї справи.

Для того, щоб займати значне місце у Європейському просторі, як мінімум необхідно володіти іноземними мовами, тому громадяни нашої держави нині приділяють цьому неабияку увагу.

У освітній діяльності за останній період поширюється практика навчання студентів різних напрямів та спеціальностей на іноземній мові. Педагоги підвищують рівень володіння англійською, щоб ефективно навчати українських та іноземних студентів. Подібні проекти існують і у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

У сучасному світі неможливо уникнути ситуації, коли виникає потреба в знанні іноземної мови, особливо, англійської, тому на базі ПолтНТУ діє Мовний центр, який забезпечує навчання студентів та педагогів вишу. Приємно, що саме науково-педагогічний склад університету звертає особливу увагу на підвищення володіння іноземною мовою, адже саме педагог є еталоном та взірцем для студентства. Багаторівнева програма дозволяє підійти до вивчення англійської мови поетапно з можливістю отримання вагомих результатів, зокрема, виходу на міжнародні іспити. Крім того, завдяки співробітництву ПолтНТУ з програмою British Counsil, в університеті стартує новий проект «Англійська мова для педагогів», покликана підвищувати рівень володіння іноземними мовами серед педагогів вишів.

  • Сучасне суспільство диктує нам нові умови та потреби. Нині дуже важливим є знання іноземних мов, тому, коли у ПолтНТУ розпочали роботу курси іноземних мов, я не розмірковував та одразу вступив на навчання. Подібним чином зробили і інші педагоги університету. Нині у ПолтНТУ випускники курсів іноземної мови проводять занять студентам на англійській. Це дійсно прогрес та шлях до розвитку нашої країни в майбутньому. – розповів слухач курсів, декан будівельного факультету Микола Нестеренко.

Мовний центр ПолтНТУ готує спеціалістів за Загальноєвропейською шкалою знання іноземної мови. Так, по завершує навчання, кожен учасник сертифікується певним рівнем володіння зарубіжною мовою.

  • У ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка навчається велика кількість іноземних громадян, які не дуже кваліфіковані та обізнані в українській мові, тому виникає деяка проблема у спілкуванні. Проте, з появою курсів іноземних мов у нашому виші, педагоги мають змогу підвищувати рівень володіння англійською. І в кінцевому результаті, вже не виникає таких глобальних проблем навчання іноземних студентів. – зазначила слухач курсів, заступник завідувача кафедри державного управління і права Тетяна Паутова.

Дійсно, у сучасному світі виникає гостра потреба у висококваліфікованих фахівцях своєї справи, які, крім того, добре обізнані у основах суспільних потреб таких, як володіння іноземними мовами. Тож ласкаво просимо вивчати разом англійську та прагнути до кращого майбутнього.

Рена Дарсанія,

прес-служба ПолтНТУ

Перейти до вмісту