Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Лубенським сільським головам вказали на недоліки під час проведення мобілізації

1_449

За участю голови райдержадміністрації Романа Сидоренка та сільських голів відбулася нарада, під час якої розглянуті питання: про хід проведення мобілізації на території району та готовність застосування загонів оборони для забезпечення територіальної оборони району (сіл) та їх забезпечення матеріально-технічними засобами, про проведення практичних заходів та функціонування Лубенської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту України в режим підвищеної готовності. Стан готовності сил та засобів.

Про це повідомили в Лубенській РДА.

Голова райдержадміністрації Роман Сидоренко звернув увагу присутніх на необхідності дотримання законодавства та своєчасного виконання розпоряджень голови облдержадміністрації, голови райдержадміністрації, проведення оповіщення населення.

З питаннями порядку денного доповідачів ознайомили завідувач сектору мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Микола Чудак та головний спеціаліст сектору Сергій Бойко, тимчасово виконувач обов’язків військового комісара Лубенсько-Оржицького ОМВК Сергій Великоіваненко. Про зміни у бюджетному законодавстві інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самійленко. 

http://lubny.adm-pl.gov.ua/sites/lubny.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/4_185.jpg

Система Orphus Поделиться на fb