Ви тут:

Кременчуцький центр допомоги переселенцям розширив місця прийому допомоги

Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з січня 2015 року проводить акцію «Допоможемо сім’ям вимушених переселенців». Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Метою даного заходу є збір предметів першої необхідності, одягу, взуття, харчових продуктів для сімей з дітьми вимушених переселенців з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, які перебувають у м. Кременчук.

Минулого тижня ми запустили групу Вконтакті http://vk.com/centr_dop та сторінку у фейсбуці https://www.facebook.com/centrkremenз назвою «ЦЕНТР допомоги переселенцям» для більш оперативного реагування та прохання про допомогу вимушеним переселенцям, яких в місті Кременчуці на сьогодні більше трьох тисяч.

Сьогодні, ЦЕНТР допомоги переселенцям розширив місця прийому допомоги для вимушених переселенців від жителів нашого міста, а саме, допомога приймається у клубах Об’єднання дитячих та юнацьких клубів за місцем проживання:

  • 3-й Занасип,  клуб за місцем проживання «Прометей», вул. Мічуріна, 73;
  • 1-й Занасип, клуб за місцем проживання «Веселка», вул. 50-річчя СРСР, 5;
  • Раківка, клуб за місцем проживання «Пошук»,  наб. Л-та. Дніпрова, 80;
  • р-н Молодіжний, клуб за місцем проживання «Джерельце»,                                    вул. Героїв Сталінграда, 9;
  • Нагірна частина,  клуб за місцем проживання «Супутник»,                             вул. Київська, 52;
  • Зуп. «Вул. Вадима Бойка», клуб за місцем проживання «Метеор» вул. Павлова, 8.

Графік роботи клубів, понеділок – п’ятниця з 14.00 до 19.00, субота з 09:00 до 14:00.

Просимо долучитися чуйних та небайдужих жителів нашого міста до участі в проведенні даної акції. Враховуючи непросту ситуацію, у якій опинилась наша країна, будь-яка допомога, яка стосується даних сімей, особливо сімей з дітьми, є вкрай необхідною.

Нагадуємо, центральний збір предметів першої необхідності, одягу, взуття, харчових продуктів для сімей з дітьми вимушених переселенців проводиться у приміщення Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Кременчук, вул. Радянська, буд. 15/4 (поруч з входом в аптеку, перехрестя вул. Бутиріна та вул. Радянської), тел. 3-21-50. Контактна особа –  Іванченко Марія, кабінет № 1.

Режим роботи Центру:

понеділок-четвер – від 08:00 до 17:15

п’ятниця – від 08:00 до 16:00.

субота з 12:00 до 17:00 в приміщення Молодіжного Парламенту Кременчука з адресою: вул. Шевченка, буд. 19/3.

Просимо вимушених переселенців звертатися для отримання допомоги до Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Кременчук, вул. Радянська, буд. 15/4.

Контактний телефон для тих, хто хоче надати допомогу 096-728-42-08.

Контактний телефон для тих, хто хоче отримати допомогу (вимушені переселенці)  0993290696.

Перейти до вмісту