Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кобеляцький міський голова та секретар оприлюднили декларації про доходи

На офіційному сайті Кобеляцької міської ради у розділі «Міська влада» оприлюднили декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік міського голови Олександра Ісипа та секретаря міської ради Сергія Галушка.

Міський голова Ісип Олександр Михайлович задекларував 77 тис.грн. власних доходів та 111 тис.грн. доходів своєї дружини Оксани – приватного підприємця. Секретар міської ради Галушко Сергій Станіславович задекларував 89 тис.грн. власних доходів та 26 тис.грн. доходів своєї дружини Світлани – психолога дитячого садка. Крім того, очільники Кобеляк у своїх деклараціях вказали про наявні у них земельні ділянки та транспортні засоби.

 У 2014 році річна сума заробітної плати міського голови склала 73,8 тис.грн., його середньомісячна зарплата становила 5,3 тис.грн. Протягом року він ще отримав допомогу на оздоровлення та матеріальну допомогу в загальній сумі 10 тис.грн. Річна заробітна плата секретаря міськради склала 65,3 тис.грн., його середньомісячна зарплата становила 4,7 тис.грн. Протягом минулого року він так само отримав допомогу на оздоровлення та матеріальну допомогу в загальній сумі 9 тис.грн.

Система Orphus Поделиться на fb