Ви тут:

Кобеляцька міська рада оголосила тендер на поточний ремонт доріг на 450 тис. грн

кр

У Кобеляках відбулося перше у цьому році засідання комітету з конкурсних торгів Кобеляцької міської ради. Рішенням комітету внесено зміни до Річного плану закупівель Кобеляцької міської ради на 2015 рік, зокрема щодо проведення відкритих торгів з визначення виконавця робіт з поточного ремонту доріг в місті Кобеляки.

Про це повідомляли в Кобеляцькій міській раді.

Так, згідно відомостей, занесених до річного плану закупівель, цього року заплановано витратити з міського бюджету на поточний (ямковий) ремонт кобеляцьких доріг 450 тисяч гривень. Відповідне оголошення про проведення торгів вже подано для опублікування на веб-портал «Державні закупівлі». Розкриття тендерних пропозицій заплановане на 24 березня ц.р. Серед ймовірних учасників тендерної процедури двоє місцевих спеціалізованих дорожніх підприємств: ТОВ «Кобеляцький будсервіс» та Кобеляцький райавтодор.

Слід зазначити, що експлуатаційним утриманням кобеляцьких доріг (розчищення снігу, посипання пісково-сольовою сумішшю, ремонт дорожніх знаків тощо) й далі займатиметься Кобеляцьке комунальне підприємство «Міська сервісна служба». На 2015 рік на такі роботи у міській казні передбачено 99 тисяч гривень. А ще цього року наше місто можливо отримає цільову субвенцію із обласного бюджету на капітальний ремонт дороги по вул.Стародніпропетровській.

Нагадаємо, на капітальний та поточний ремонти доріг в місті Кобеляки, а також їх утримання у 2014 році було витрачено 595 тисяч гривень, з яких 234 тисячі гривень були надані місту у вигляді цільової субвенції з державного бюджету.

Перейти до вмісту