Ви тут:

До вихованців Крменчуцької колонії завітали представники міжнародної громадської організації “Реформація”

DSCN3443

26 лютого до вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області завітали представники Міжнародної громадської організації «Реформація».

Підлітки зустріли директора пенітенціарного Департаменту Міжнародної громадської організації «Реформація», пастора-капелана, члена громадської ради при Державній пенітенціарній службі України і Міністерстві соціальної політики Олександра Войтенка, лідера тюремного служіння, студента Української Євангельської Семінарії Ігоря Нестеренка, члена церкви «Бог Живий» Олега Сироватко, члена церкви «Посольство Боже» Наталію Усок.

Зустріч відбулась з метою формування духовних і моральних цінностей в колективі підлітків, залучення молоді до здорового способу життя, культури і спорту.

Гості провели з підлітками духовно-просвітницьку роботу. Розповіли про загальноприйняті норми моралі, етики і поведінки. Про негативний вплив алкоголю, наркотиків на організм юнаків та як відчути справжній смак життя без шкідливих звичок.

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

Перейти до вмісту