Ви тут:
Україна 

Для взяття Дебальцевого противник кинув в бій всі наявні резерви в районі

У районі Дебальцево тривають запеклі бої. Для взяття даного населеного пункту під свій контроль командування російсько-терористичних військ кинуло в бій всі наявні у нього резерви в даному районі

Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” повідомив координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук.

Зокрема, в Стаханові, де раніше були зосереджені великі формування місцевих бойовиків і російських найманців, а також техніка й озброєння, на ранок 18 лютого  залишилося всього не більше 300 терористів, 2 машини БМ-21 “Град” (не боєготові) і 1 мінометна батарея – інші сили і засоби перекинуті під Дебальцеве.

Схожа ситуація в Горлівці, звідки всі ресурси також перекинуті під Дебальцеве (зокрема, з району даного населеного пункту в район Калинівки і північніше Вуглегірська перекинуто 11 танків і 5 ББМ). З Донецька на Єнакієве через Ясинувату пройшло “підкріплення” бойовиків – близько 300 осіб, 4 танки, 2 ЗУ-23-2, 3 вантажівки з гаубицями Д-30 на буксирі, 2 БМП-2, 2 БТР-80 і 4 криті вантажівки. Дані сили і засоби були зібрані в двох районах Донецька (Петровському і Куйбишевському) для участі в Дебальцевської операції.

Свіжа ударна тактична група російсько-терористичних військ, що прибула раніше до населеного пункту Вергулівка, про яку повідомляла раніше група ІС, з ранку вчорашнього (17 лютого) дня разом з іншою ротною тактичною групою, що оперувала тут раніше, перейшла в наступ. Ще одна тактична група противника (до двох посилених рот) вдарила по Дебальцевому з північного сходу.

Противник ввів у бій всього близько 25 танків, до 35 ББМ при підтримці 3-х артдивізіонів (всього до 40 одиниць ствольної артилерії і 12 установок РСЗВ). В результаті противнику вдалося пробитися в місто і зав’язати в східній і центральній його частинах вуличні бої. Противник продовжує здійснювати вогневий контроль дороги між Дебальцевим і Артемівськом з пануючих висот (панівна (командна) висота 307,9 також зайнята противником) і перешкоджає постачанню підрозділів, що обороняються в самому місті. До вечора вчорашнього дня українська артилерія завдала вогневі удари по бойових порядках противника в районі Логвинового і на схід Дебальцевого.

На зовнішньому периметрі плацдарму в районі населеного пункту Фащівка українськими військами була відбита спроба формування російсько-терористичних військ атакувати український блокпост. В результаті вогню українських військовослужбовців підбита БМП-2 терористів (була кинута екіпажем), також підбитий БТР 70 (добитий з РПГ). Щільним фланговим вогнем противник відігнаний на вихідний рубіж.

 

Система Orphus Поделиться на fb