Ви тут:
Головне Знай Наших! Полтавщина Суспільство 

Батальйону “Полтава” у зону АТО передадуть позашляховик

Opel Frontera 1995 року випуску поповнить технічну базу першої роти батальйону “Полтава” у зоні АТО. Координатори “Полтавського Волонтерського Корпусу Патріотів України” планують передати машину уже завтра. Про це “Новинам Полтавщини” повідомила волонтер Наталія Талипова.

“Машину, на яку ми збирали кошти разом з небайдужими полтавцями для батальйону “Полтава”, конкретно для першої роти, яка зараз знаходиться у зоні АТО, передамо завтра. Кошти на неї збирали трішки більше місяця, купували у Польщі за 28 тис. грн. З її придбанням нам дуже допомогли ВАТ “Полтаваавтотранс”, мережа АЗС “WOG”, ООО “Ліки Полтавщини”, студія “Manhattan”, “Львівська кав’ярня” та багато інших. Також ми використали ті кошти, які нащедрували на свята у Чотово”, – зазначила Талипова.

Волонтер Андрій Передерій, який сам переганяв авто з Польщі, розповів, що це уже друга машина, яку Волонтерський Корпус передає “Полтаві” на передову, першою ж був “Citroen”.

“Цю машину шукали 2 тижні по усій Польщі, хотіли купити гарну техніку і не переплатити. На ній ми замінили лише масла, фільтри та передні гальмівні колодки”, – сказав Андрій. 

Полтавський Волонтерський Корпус Патріотів України опікується різними батальйонами та бригадами. А також бійцями, які зараз знаходяться у госпіталі в Артемівську. Наразі вони терміново потребують допомоги. Хлопцям потрібні майки, спідня та постільна білизна, памперси для лежачих, кровоспинні засоби “Celox”. Приносити усі речі можна за адресою Жовтнева, 45 кім. 101.