Ви тут:
Прес-релізи 

Акцизний податок повинен відображатися у фіскальному чеку окремо

З 1 січня 2015 року відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» запроваджено акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів і одночасно скасовано збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства.

Новий податок становить 5 відсотків від вартості товару, але платити його повинні лише ті суб’єкти господарювання, які реалізують підакцизні товари в роздріб. Кошти, при цьому, будуть надходити до місцевого бюджету. Цей податок зачіпає усі підакцизні товари, що продаються в роздріб – алкогольні напої, пиво, тютюнові вироби та нафтопродукти.

З метою забезпечення правильності відображення в розрахункових документах реєстраторів розрахункових операцій акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів Державна податкова інспекція у м. Полтаві звертає увагу, що акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів повинен відображатися у фіскальному чеку окремо.

Приклади програмування акцизного податку в РРО платники можуть дізнатися з листа ДФС України від 31.01.2015 року №1848 або завітавши на офіційний веб-портал ДФС України за адресоюwww.sfs.gov.ua.

Всім власникам касової техніки – платникам податку слід звернутися до центрів сервісного обслуговування для програмування реєстраторів розрахункових операцій, які вони використовують при веденні своєї господарської діяльності.

Інформаційно – комунікаційний відділ Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Перейти до вмісту