Ви тут:

4 способи позбутися стресу

large_4

В умовах сучасного світу люди все частіше відчувають стрес. Стрес підстерігає нас всюди – на роботі, в транспорті, навіть вдома, в колі сім’ї. Про це пишуть у “Країні Здоров’я”.

Організуйте своє життя – просто приведіть своє життя в порядок. Візьміть за звичку складати план дій іреалізовувати його. Записуйте завдання і терміни їх реалізації.
Дійте так, щоб кожен ваш крок наближав вас до мети. Не дозволяйте труднощам збивати вас з наміченого шляху. Ці нескладні, але ефективні дії дозволять вам набагато легше справлятися зі стресовими ситуаціями.

2) Харчуйтеся правильно – дослідження вчених показали, що “нездорова” їжа сприяє депресії, не кажучи вже про те, що така їжа шкідлива для травної системи і сприяє ожирінню. Тому приведіть в порядок свій раціон. Їжте більше свіжих овочів і фруктів, включіть в раціон більше кисломолочних та морепродуктів, уріжте кількість напівфабрикатів, гострої, смаженої їжі, відмовтеся від фаст-фуду, і ви відразу відчуєте себе краще і комфортніше.

3) Робіть фізичні вправи – займайтеся спортом: запишіться на фітнес, займайтеся йогою,бігайте або ходіть у швидкому темпі, або ж просто робіть зарядку вранці.
Вправи не тільки поліпшать стан вашого здоров’я. Під час фізичних вправ виділяється ендорфін, який піднімає настрій. Та й приводів для стресу у вас буде набагато менше.

4) Обмежте отримання інформації – скоротіть тривалість телефонних розмов, час, проведений в інтернеті і перед телевізором – частіше відключайтеся від засобів зв’язку та інформації.

Одна з головних проблем в сьогоднішньому світі – безперервний потік інформації, часто негативної, з яким важко впоратися. Тому хоча б на час блокуйте ці канали інформації, дозвольте собі жити і насолоджуватися життям, а не ставати заручником негативу, отриманого з ЗМІ. 

Перейти до вмісту