Ви тут:

Зміни в оподаткуванні військовим збором

Як відомо, Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» № 1621-VII від 31.07.2014 року тимчасово, до 1 січня 2015 року, було запроваджено військовий збір. Починаючи з 3 серпня 2014 року з доходів фізичних осіб утримувався військовий збір за єдиною ставкою – 1,5% від об’єкта оподаткування.

Державна податкова інспекція у м. Полтаві повідомляє, що Законом України від 28.12.2014 року №71-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи” продовжено дію військового збору до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.

Крім того, положеннями Закону №71-VIII уточнено, що об’єктом оподаткування військовим збором є усі доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України, а саме:

– об’єктом оподаткування резидента є: загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання); іноземні доходи – доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України;

– об’єктом оподаткування нерезидента є: загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання).

Інформаційно – комунікаційний відділ

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві

Перейти до вмісту