Ви тут:
PROвсе 

Який спорт допоможе вам схуднути

0000000

Фізичні навантаження — це один з основоположних компонентів, необхідний для досягнення хороших результатів при корекції ваги. Детальніше пишуть у “Країні Здоров’я“.

Ходьба і біг — мабуть, найдоступніші види спорту, які не вимагають ні спеціального обладнання, ні дорогої спортивної екіпіровки.

Біг підтюпцем позитивно впливає на серцево-судинну систему, тренує м’язи ніг, а також дозволяє спалити велику кількість калорій за відносно короткий час. Тим не менш, у бігу є маса протипоказань. Цей вид спорту надає велике навантаження на стопи, особливо якщо бігати по асфальту. При цьому з кожним зайвим кілограмом травматизація стопи тільки посилюється. Тому людям з дуже великою вагою (котрі відчувають навантаження на ноги) замість бігу рекомендується ритмічна ходьба.

Плавання — вид спорту, при якому задіяні майже всі м’язи тіла. Перевага плавання в тому, що цей вид фізичного навантаження підходить і для людей з великою надлишковою вагою, оскільки перебуваючи у воді тіло не піддається значним перевантаженням, як у випадку з бігом або швидкою ходьбою.

Їзда на велосипеді не так ефективно справляється з проблемою зайвої ваги, як біг або спортивна ходьба. Однак безсумнівною перевагою даного виду спорту є той факт, що велосипедні поїздки доставляють людині велике задоволення. Якщо ранкові або вечірні пробіжки подужає далеко не кожен, то велосипедні прогулянки на свіжому повітрі припадуть до смаку багатьом.

Найкращим способом скинути зайву вагу взимку будуть лижі. Катання на лижах — це хороше навантаження на верхні і нижні кінцівки. Лижний спорт зміцнює м’язи ніг, рук і живота, а також покращує координацію рухів і тренує рівновагу.

Система Orphus Поделиться на fb