Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Як зустріли Новий рік в АТО бійці батальйону “Полтава”

Бійці батальйону “Полтава” знайшли час і скромно відсвяткували Новий рік. Для міліціонерів, які охороняють блок пости в зоні АТО, новорічна ніч пройшла мирно, однак кажуть, що пильність не втрачали, а навпаки працювали в посиленому режимі.

Як розповіли “Новинам Полтавщини” телефоном хлопці з батальйону, навіть сама природа в новорічну ніч була поблажливою до них.

“Було морозно та пролітав сніг. Вітер, який напередодні збивав з ніг стих. Тоді такий дощ періщив, що не встигали сохнути. А зараз з погодою пощастило”, – розповіли хлопці.

Кажуть, Новий рік зустріли мирно з олів’є та шампанським, яке перед новорічними святами привезла делегація з УМВС. Святкова вечеря пройшла о 20.00. Потім змінили хлопців на блокпостах. Ті, хто не був на чергуванні, після опівночі випили по келиху шампанського. Місцеві волонтери влаштували для бійців свято, привезли цілого кабанчика та смаколиків. Самі ж хлопці зробили 4 види салатів. Ялинки, вже прикрашені, також привезли з УМВС.

“З харчуванням все гаразд. Продукти намагаємося трохи ділити, як то, кажуть “розтягуємо”, щоб на довше вистачило. Всі бійці в нас відповідальні, знають чому тут знаходяться, добросовісно виконують свій обов’язок. Головне наше завдання – не пропустити агресора далі”, – розповіли бійці.

Наразі міліціонери, зазначили, що потік автомобілів, які переїжджають через блок пости з боку Донецька та Луганська зменшився. Якщо тиждень тому за добу пропускали близько 700 автівок, то нині — до 100.

Полтавцям бажають миру та злагоди в оселях. Мріють швидше повернутися до рідних та друзів, що їх чекають.

Перейти до вмісту