Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як вихованці Кременчуцької колонії проводять новорічні канікули

IMG_2139

Веселий настрій приніс Новий 2015 рік вихованцям Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області. Ігри, конкурси, розваги супроводжують новорічні канікули юнаків.

 Вихованці власними силами підготували святковий захід «Новий рік дарує казку»: прикрасили кімнати виховної роботи сніжинками, а зелену красуню ялинку чудовими іграшками, розучили чимало новорічних віршів, пісень та гуморесок, організували рухливі ігротеки, конкурси та естафети.

У формі змагань між відділеннями відбувся конкурс «Снігова фантазія» на кращу снігову скульптуру. Юнацькій фантазії й вигадці не було меж, в руках хлопців виростали автомобілі та казкові будівлі. Для вболівальників організували змагання «Влучи сніговою кулькою в ціль». В якості призів всі учасники отримали в подарунок солодощі.

 В рамках співпраці установи з громадською молодіжною організацією «Єдність» серед хлопців відбулись спортивні змагання з стрит-воркауту. На перекладині найсильніші вихованці показали спортивні вміння, міць і витривалість. 

IMG_2159

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби.

України в Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb